Orbit Downloader

Ücretsiz dosya download ve paylaşım aracı
BİLGİ
 • Lisans Ücretsiz
 • Boyut 4.17 MB
 • Version 4.1.0.2
 • Dil Türkçe
 • Firma OrbitDownloader
Youtube, Imeem, Pandora, Rapidshare, Myspace ve genel indirme işlemlerini daha kolay ve daha hızlı bir biçimde yapabilmenizi sağlar.
Youtube, Imeem, Pandora, Rapidshare, Myspace ve genel indirme işlemlerini daha kolay ve daha hızlı bir biçimde yapabilmenizi sağlar.

 1. Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme
  Yeni nesil web indirme uygulamalarına bağlı olarak, müzik ve video indirme çözümünü sunar. Medya, müzik, video, film, flash ayrıca Pandora, YouTube, Yahoo, Myspace ve Rapidshare ve daha fazlasından dosya indirmelerini basitçe ve kolayca yapar.
 2. İnanılmaz İndirme Hızı
  P2P teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Basit mantıklı indirme hızlanlandırıcı sayesinde, dosya indirmelerini akıllıca parçalara böler. Gelişmiş çok parçalı indirme özelliği ile indirmeleri yüksek kalitede gerçekleştirir. İndirme hızını 500% artırarak mükemmel bir hız sunar.
 3. Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu
  Başarılı ve verimli olarak hazırlanmıştır. 3 MB'dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı. Eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB ?dan daha az toplam boyut.
 4. Rapidshare indirme desteği.
  HTTPS ve HTTP post yöntemini destekler. Dosya paylaşma web sitesi RapidShare indirmelerinizi daha hızlı bir şekilde yapar.
 5. Internet Explorer, Firefox, Maxthon ve Opera Desteği
  Internet Explorer, FireFox, Maxthon ve Opera yazılımlarını destekler.
 6. Metalink indirme desteği.
  Metalink indirme ve size son derece hızlı indirme desteğini verir.
 7. HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokolleri desteği.
  HTTP/ HTTPS/ FTP/ RTSP/ MMS. ve RTMP yöntemleri desteği sayesinde tek bir tıklama ile uzak sunucudan dosyaları indirebilirsiniz.
 8. Ayarlanabilir Proxy Sunucu Desteği
  İstediğiniz proxy sunucuyu kullanabilirsiniz. HTTPS, HTTP ve SOCKS5 yöntemlerini ile çalışmaya uyumludur.
 9. İndirme durdurmak ve devam etme desteği.
  Orbit Downloader ile indirmelerinizi devam etme ve durdurma desteğini sunar. İndirme işlemlerinizi tekrar ilk baştan başlatmanıza gerek yok. Tamamlanmamış indirmeleriniz kesildiğinde daha sonradan çok basitçe devam edebilirsiniz.
 10. Genel indirme yönetimi
  Kolay-kullanım-yöntemi özellikleri ve basit-daha-güçlü ayarlanabilir seçenekleri ile indirme işlemini ve dosyaların yönetimini kolaylıkla yapar.
Daha Fazla Göster
Orbit Downloader indir